Güvenilir

Plurk

linuxcentro
8.7MB
Mağazadan İndirilenler 25 - 50
Sürüm 6.2.7 1 gün önce

Plurk açıklaması

We like to think Plurk as a social network for weirdos - the cool, uncompromising and loving community for misfits we all long to have. Some of the largest communities for cosplayers, knitters, anime lovers, gay and etc found their voice on Plurk. And for that we are proud.

We want to build Plurk not only a great community, but also a new kind of social destination that approaches human connection differently. Our users value privacy more than users of other social networks. You don't necessarily have to use real names, reveal your gender, location, or even age to the public. We talk funny. We are easily amused and at times, easily offended.

With the first-ever newly released official mobile app, Plurk aims to bring a new kind of conversation and interaction to the social network world. It's not perfect. But please do try to install and use it with anyone you know. Enjoy a pleasant and great conversation experience in the social world without worrying leaking out your privacy.

Stay tuned, more to come!
Hepimizin uzun olması misfits için, serin uzlaşmaz ve sevgi dolu topluluk - Biz weirdos için bir sosyal ağ olarak Plurk düşünmek istiyorum. vb cosplayers, Örgü, anime severler, gey ve en büyük toplulukların bazıları Plurk kendi sesini buldu. Ve bunun için biz gurur duyuyoruz.

Biz Plurk büyük bir topluluk değil, aynı zamanda farklı insan bağlantıyı yaklaşımları toplumsal hedef yeni bir tür değil sadece inşa etmek istiyorum. diğer sosyal ağların kullanıcıları daha Kullanıcılarımız değer gizlilik. Mutlaka halka senin cinsiyet, konum, hatta yaşı ortaya gerçek adları kullanmak zorunda değilsiniz. Biz komik konuşmak. Biz kolayca eğlendirdi ve zaman zaman alıngan oluyorlar.

ilk kez yeni çıkan resmi mobil uygulaması ile, Plurk sosyal ağ dünyasına konuşma ve etkileşim yeni bir tür getirmeyi amaçlıyor. Mükemmel değil. Ama yüklemek ve bildiğiniz herkesle kullanmayı deneyin lütfen. gizliliğinizi dışarı sızıntı endişesi olmadan toplumsal dünyada hoş ve büyük konuşma deneyiminin keyfini çıkarın.

Bizi izlemeye devam edin, gelmek için daha fazla!

Daha fazla göster

Plurk için Mağaza Kullanıcı Derecelendirmeleri

0
0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Plurk ile ilgili şikayetler

trusted bayrak
İyi çalışıyor 0
needs licence bayrak
Lisans gerekli 0
fake bayrak
Sahte uygulama 0
virus bayrak
Virüs 0
linuxcentro mağaza avatarı
linuxcentro Mağaza 3.54k 1.04M

Plurk uygulamasına benzer uygulamalar indir

facebook simge
Facebook
58.66MB
instagram simge
Instagram
36.19MB
snapchat simge
Snapchat
124.13MB
facebook lite simge
Facebook Lite
1.33MB
tiktok simge
TikTok
84.56MB
pinterest simge
Pinterest
26.23MB
twitter simge
Twitter
42.52MB
hago simge
HAGO
42.22MB
linkedin simge
LinkedIn
55.05MB

APK hakkında Plurk bilgi

APK Sürüm 6.2.7
Uyumluluk Android 4.1.x+ (Jelly Bean)
Geliştirici Plurk
Gizlilik politikası https://www.plurk.com/privacy


İndirme: Plurk APK
İndir